Michaelas Phelpsas / Nuotrauka Sports Illustrated/Twitter

„Sports Illustrated“ žurnalo viršelyje – veikiausiai paskutinį 12-ą kartą per savo karjerą pasirodys plaukimo legenda Michaelas Phelpsas. Sėkmingiausiais visų laikų sportininkas šįkart pozuoja su visais 23 olimpiniais aukso medaliais ant kaklo. Bendras jų svoris – 9 kilogramai.
M. Phelpsas garsiai paskelbė, kad Rio de Žaneiro olimpinės žaidynės – paskutinės jo karjeroje, nors nedidelė viltis dar lieka šį genialų sportininką pamatyti ir 2020 metais Tokijuje. „Jei kiltų nepakeliamas noras grįžti, tuomet galbūt. Tačiau dabar to visiškai nėra“, – teigė jis.

Michaelas Phelpsas / Nuotr. SCANPIX

Plaukiko mama Debbie ir rėmėjai tvirtina, kad tai dar nepabaiga. „Jis sakė, kad atsisveikina su sportu Londone, kai buvo 27 metų. Dabar jis tikina, kad baigė sus sportu, tačiau treji metai yra gana ilgas metas išsiilsėti“, – teigė vieno iš rėmėjų atstovas Kevinas Plankas.

M. Phelpso žmona Nicole netgi paminėjo scenarijų, pagal kurį plaukikas galėtų varžytis 2024 metų olimpiadoje: „Manau praeis aštuoneri metai ir mūsų sūnus pasakys: „Nagi, tėti, parodyk tai dar kartą“.
M. Phelpsas šią viltį greitai nugesino. „Aštuoneri metai? Būsiu nuo visko taip nutolęs, kad sugrįžti bus jau nebeįmanoma fiziškai. Nebent treniruočiausi visus ketverius metus, o to nebus. Taigi – pabaiga“, – sakė jis.

Šltinis: Sports Illustrated / balsas.lt / sportas.lt