Ronas Hillas

78-erių britas, buvęs olimpietis Ronas Hillas nutraukė įspūdingą rekordą – nuo pat 1964 metų jis kasdien įveikdavo bent po 1,6 km.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „"Ron Hill"“

Tačiau širdies liga jam pasakė gana – R.Hillas įveikė paskutinį savo bėgimą, taip nutraukdamas 52-ejų metus trukusį iššūkį. Viso jis bėgo 19032 dienas. Tai – ilgiausia pasaulio bėgimo rekordas. Dažniausiai vienu kartu jis nubėgdavo apie 4 kilometrus.

Ron Hill

Net tada, kai 1993 metais jį partrenkė automobilis ir R.Hillui lūžo krūtinkaulis, kitą dieną jis įveikė 1,6 km. Sūnus R.Hillą pasiėmė iš ligoninės ir stebėjo, kaip tėvas bėga su ramentais. Nuo širdies ligos kenčiantis britas paskutinį kartą bėgo šeštadienį. „Man pradėjo skaudėti širdį ir paskutinius 800 metrų situacija tik blogėjo. Galvojau, kad mirsiu, bet galiausiai įveikiau atstumą.

Ron Hill Bostono maratone

Neturiu kito pasirinkimo – turiu sustoti. Dėl žmonos, šeimos, draugų ir savęs“, – sakė jis. R.Hillas 1970 metais laimėjo Bostono maratoną, dalyvavo 1964, 1968 ir 1972 metų olimpinėse žaidynėse. Per savo karjerą jis įveikė 115 maratonų.

Ron Hill

Ron Hill

Parengta pagal: theboltonnews.co.uk / therunnereclectic.com / lrytas.lt