Olimpiečių konferencija Birštone

Lietuvos, Latvijos ir Lenkijos Olimpiečių asociacijų konferencijoje dalyvavo olimpiniai čempionai, prizininkai, dalyviai, pasaulio čempionatų prizininkai.Birštone vyko Lietuvos, Latvijos ir Lenkijos Olimpiečių asociacijų konferencija. Joje dalyvavo 25 atstovai,  olimpinių žaidynių čempionai, prizininkai, dalyviai bei pasaulio čempionatų prizininkai. Konferencijos metu buvo išklausyti visų dalyvaujančių šalių pranešimai apie organizacijų struktūros specifiką, prioritetines veiklos kryptis ir kitas atliekamo darbo sritis.
Konferencijos rezultatai padėjo išsiaiškinti, kad tokie renginiai ne tik skatina draugystę, bendradarbiavimą, bet ir padeda plėtoti sporto informaciją Europos bei pasaulio mastu bei efektyviau įgyvendinti Olimpinėje chartijoje skelbiamus olimpinio judėjimo tikslus bei uždavinius.

N U T A R T A:
– Konferencijai suteikti pavadinimą  „Pirmoji tarptautinė olimpiečių konferencija“, 
– Sukurti tarptautinę olimpiečių iniciatyvinę grupę su pagrindiniais steigėjais, pirmos tarptautinės konferencijos dalyviais – Lietuva, Latvija ir Lenkija,
– Stengtis,  kad olimpiečiai nebūtų pamiršti, rūpintis jų gyvenimo kokybe ir sveikatos būkle,
– Pagal galimybes, spręsti  ypač  aktualią, sporto karjerą baigiančių, sportininkų  bedarbystės problemą,
– Konferencijos rezoliuciją paviešinti vietinės žiniasklaidos tinklapiuose,  taip pat informuoti pasaulio, Europos olimpiečių asociacijas, šalių olimpinius komitetus,
– Ateityje į konferencijas kviesti vis daugiau Europos olimpiečių asociacijų atstovų,
– Paprašyti konferencijos dalyvį, Lenkijos olimpiečių komisijos vadovą p. Mieczyslawą Nowicki,  2017 metų konferenciją organizuoti Lenkijoje, Spalos  miestelyje.

Olimpiečių konferencija Birštone

Olimpiečių konferencija Birštone