LTOK prezidentė ir TV3 generalinė direktorė / Foto LTOK

Pirmą kartą visas olimpinių žaidynių transliavimo teises įsigijo Lietuvos olimpinis fondas (LOF), kuris savo informaciniu partneriu pasirinko TV3.
Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) antradienį (2017 m. sausio 17d.) pranešė, kad 2018 metų Pjongčango žiemos ir 2020 metų Tokijo  vasaros olimpines žaidynes transliuos komercinė TV3 televizija.
LTOK ir TV3 pasirašė sutartį, pagal kurią transliacijos teises artimiausioms dvejoms olimpinėms žaidynėms gavo TV3 televizija. Žadama, kad bendradarbiavimas bus daug platesnis ir neapsiribos vien olimpiadų transliacijomis, TV3 taip pat viešins ir LTOK organizuojamus renginius – “Olimpinę dieną”, “LTeam olimpinį festivalį”, “LTeam sporto apdovanojimus” ir kitus.
TV3 olimpines žaidynes transliuos dviem TV kanalais – per TV3 ir TV6, o taip pat interneto portale tv3.lt, todėl transliacijos bus rekordinės –  žiūrovai galės stebėti daugiausiai sporto valandų olimpiadų transliacijų istorijoje. TV3 turi ilgametės  Europos ir Pasaulio krepšinio čempionatų transliavimo patirties, krepšinio varžybas transliavo ir iš Rio de Žaneiro vasaros olimpinių žaidynių.