Pjongčange Lietuvos misijos vadovai su padėjėjais

Iki žiemos olimpinių žaidynių Pjongčange teliko 10 dienų. Lietuvos slidininkai ir biatlonininkai į Pietų Korėją išskrenda šią savaitę, o ten juos pasitiks pirmieji nuvykę Lietuvos misijos vadovai. Einius Petkus ir Vida Vencienė Pjongčange sėkmingai užregistravo Lietuvos rinktinę, stebi kambarių sportininkams ruošimo darbus ir vieni pirmųjų savo šalies vėliavomis nuspalvino olimpinį kaimelį.

Pjongčange E. Petkus ir V. Vencienė

Telefonu iš Pietų Korėjos V. Vencienė informavo, kad Lietuvos olimpinei delegacijai talkins 6 savanoriai – 3 korėjiečiai ir 3 lietuvės. „Nuotaikos puikios, laukiame atvykstančių sportininkų. Pjongčange šalta, dieną apie – 10 ir pučia stiprus vėjas, reikia šiltai rengtis“, – besiruošiančius į olimpines žiemos žaidynes informuoja V. Vencienė.

Olimpiečių kambarys Pjongčange

Žiemos olimpinės žaidynės Pjongčange vyks 2018 m. vasario 9–25 d. (17 dienų). Planuojama, kad į Pietų Korėją suvažiuos apie 50 tūkst. žmonių iš sporto pasaulio – apie 5 tūkst. atletų ir 45 tūkst. olimpinės šeimos narių, olimpinių komitetų ir tarptautinių sporto organizacijų atstovų.

Parengta pagal ltok.lt