A. Lankas ir E. Ramanauskas Rio iškovojo bronzą

Baidarę dvivietę irklavę 30-mečiai Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas XXXI vasaros olimpinėse žaidynėse baidarių ir kanojų irklavimo varžybose iškovojo bronzos medalius.
Ketvirtadienį dviviečių baidarių 200 m sprinto lenktynių finale lietuviai nuotolį įveikė per 32,382 sekundės ir užėmė trečią vietą.
Aukso medalius šioje rungtyje iškovojo ispanai Saulis Craviotto ir Cristian Toro (32,075 sek.), o sidabras atiteko Londono žaidynių bronziniams prizininkams britams Liamui Heathui ir Jonui Schofieldui (32,368 sek.).
Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė ir premjeras Algirdas Butkevičius pasveikino Lietuvai bronzinę pergalę iškovojusius irkluotojus A. Lanką ir E. Ramanauską.
„Olimpinis medalis, į kurį sudėjote visas savo jėgas, tapo didele garbe ir džiaugsmu, įkvepiančiu Jūsų ir mūsų vilčių išsipildymu. Jūsų dėka mes ir visas pasaulis išdidžiai tariame Lietuvos vardą“, – rašoma šalies vadovės sveikinime.
Prezidentė irkluotojams padėkojo už ryžto ir stiprios valios pavyzdį, palinkėjo dar daug skambių ateities pergalių, kurios pakylėtų žmonių širdis, vienytų ir stiprintų mūsų šalį.

A. Lankas ir E. Ramanauskas Rio OŽ iškovojo bronzą

A. Lankas ir E. Ramanauskas

A. Lankas ir E. Ramanauskas po „bronzinio“ finišo

A. Lankas ir E. Ramanauskas iškovojo bronzą

Baidares Rio3

A. Lankas ir E. Ramanauskas OŽ prizininkai – iškovojo bronzą