Šiemet „LTeam olimpinis žiemos festivalis“ vyks vasario 3 dieną Jonavoje, t.y. prieš prasidedant Pjongčango olimpinėms žaidynėms. Organizatoriai tikisi sulaukti ne mažiau kaip 8 tūkstančių festivalio dalyvių. Jei prognozuojamas dalyvių skaičius pasitvirtins, tai bus naujas renginio rekordas. Praėjusiais metais jame sportavo 7000 žmonių: šeimos, moksleiviai, studentai, pradedantys, pažengę, profesionalai ir senjorai.
Nepriklausomai nuo oro sąlygų „LTeam olimpiniame žiemos festivalyje“ mėgstamą veiklą ras tiek tradicinių, tiek naujų ir niekad nebandytų sporto šakų ar rungčių mėgėjai. Jonavos centre bus galima išbandyti apie 15 sporto šakų, dar tiek pat – rungčių, pavyzdžiui, biatlono iššūkį ar ledo ritulio įgūdžių turnyrą.
Festivalio plane numatyta apie 30 įvairių sporto šakų startų, esant žiemiškoms sąlygoms jų skaičius dar labiau išaugs, vyks olimpinės mylios šliuožimas lygumų slidėmis, Snaigės žygis, kalnų slalomas slidėmis ir snieglentėmis.
Bet kokiu oru vyks 5 ir 10 kilometrų, olimpinės mylios bei vaikų bėgimai, „LTeam Winter Challenge“ (multisportas) bei „Ledo kirtis 2018” (alpinizmas) varžybos, sniego tinklinio turnyras, kerlingas ir bavarietiškas akmenslydis, masinė mankšta, šiaurietiško ėjimo žygis, greitasis čiuožimas, ledo ritulio įgūdžių turnyras, biatlono iššūkis, SkiErg slidinėjimo varžybos ir t.t.
„LTeam olimpiniame žiemos festivalyje“ planuojami ir aštuonių sporto šakų Lietuvos Mokyklų Žaidynių finalai. Tradiciškai renginį vainikuos muzikos atlikėjų koncertas. Mažuosius renginio dalyvius ir žiūrovus džiugins TV ekranuose matyti personažai, o kas valandą visų dėmesį pritrauks Lietuvos ir užsienio komandų talismanų varžybos.

Parengta pagal ltok.lt