Olimpinių žaidynių transliacijos per LNK, TV3 ir „Lietuvos ryto“ televizija. LNK transliavo žaidynių atidarymo ir transliuos uždarymo ceremoniją. TV3 išsipirko teises transliuoti krepšinio turnyrą, o visų likusių sporto šakų varžybas išvysite per „Lietuvos ryto“ televiziją.
Rugpjūčio 6 d.
02:00 OLIMPINIŲ ŽAIDYNIŲ ATIDARYMO CEREMONIJA
14:30-15:30. Irklavimas, kvalifikacija – Armandas Kelmelis
15:30-16:30. Irklavimas, kvalifikacija – Lina Šaltytė
15:30. Dviračių sportas, vyrų plento grupinės lenktynės – Ignatas Konovalovas, Ramūnas Navardauskas
15:00 Tenisas, pirmas ratas – Ričardas Berankis vs. Johnas Millmanas (Australija)
16:30. Gimnastika, kvalifikacija – Robertas Tvorogalas
17:00-17:30. Irklavimas, kvalifikacija – Donata Vištartaitė ir Milda Valčiukaitė
17:30-18:00. Irklavimas, kvalifikacija – Saulius Ritteris ir Mindaugas Griškonis
18:30-18:50. Irklavimas, kvalifikacija – keturvietė
21:10. Plaukimas, kvalifikacija – Andrius Šidlauskas 100 m krūtine
21:19. Plaukimas, kvalifikacija – Giedrius Titenis 100 m krūtine
22:04. Dviratininkų plento grupinių lenktynių apdovanojimas
05:06. Plaukimas, pusfinalis – Giedrius Titenis 100 m krūtine
Rugpjūčio 7 d.
14:30-15:00. Irklavimas, perplaukimas – Armandas Kelmelis
18:30. Boksas, kvalifikacija 1/32 – Eimantas Stanionis vs. Liu Wei (Kinija)
18:15. Dviračių sportas, moterų plento grupinės lenktynės – Daiva Tušlaitė
19:52. Plaukimas, kvalifikacija – Rūta Meilutytė 100 m. krūtine
20:14. Plaukimas, kvalifikacija – Danas Rapšys 100 m. nugara
20:15. Krepšinis, grupės varžybos – Lietuva – Brazilija
04:24. Plaukimas, pusfinalis – Rūta Meilutytė 100 m krūtine
04:47. Plaukimas, finalas – Giedrius Titenis 100 m krūtine
05:06. Plaukimas, pusfinalis – Danas Rapšys 100 m nugara
05:19. Plaukimas, apdovanojimai – Giedrius Titenis 100 m krūtine
Rugpjūčio 8 d.
14:00. Irklavimas, perplaukimas – keturvietė
19:05-21:30. Buriavimas, vyrų RS:X klasė, 1-3 etapai – Juozas Bernotas
19:15-21:30. Buriavimas, moterų „Laser Radial“, 1-2 etapai – Gintarė Scheidt
04:33. Plaukimas, finalas – Danas Rapšys 100 m nugara
04:51. Plaukimas, finalas – Rūta Meilutytė 100 m krūtine
05:25. Plaukimas, apdovanojimai – Danas Rapšys 100 m nugara
05:51. Plaukimas, apdovanojimai – Rūta Meilutytė 100 m krūtine
Rugpjūčio 9 d.
14:30-15:10. Irklavimas, ketvirtfinalis – Armandas Kelmelis
15:10-15:50. Irklavimas, ketvirtfinalis – Lina Šaltytė
15:10-15:30. Irklavimas, pusfinalis – Donata Vištartaitė ir Milda Valčiukaitė
15:30-15:50. Irklavimas, pusfinalis – Saulius Ritteris ir Mindaugas Griškonis
19:00-19:22. Plaukimas, kvalifikacija – Simonas Bilis 100 m laisvuoju st.
19:47-20:14. Plaukimas, kvalifikacija – Giedrius Titenis 200 m krūtine
19:05-21:20. Buriavimas, moterų „Laser Radial“, 3-4 etapai – Gintarė Scheidt
19:47-20:14. Buriavimas, vyrų RS:X klasė, 4-6 etapai – Juozas Bernotas
01:00. Krepšinis, grupės varžybos – Lietuva – Nigerija
04:00. Plaukimas, pusfinalis – Simonas Bilis 100 m laisvuoju st.
04:57. Plaukimas, pusfinalis – Giedrius Titenis 200 m krūtine
Rugpjūčio 10 d.
14:10 arba 14:20. Irklavimas, finalas B arba A – keturvietė
24:30. Boksas, kvalifikacija 1/32 – Evaldas Petrauskas vs. Manoj Kumaru (Indija)
19:21. Plaukimas, kvalifikacija – Danas Rapšys 200 m nugara
19:15-21:30. Buriavimas, moterų „Laser Radial“, 5-6 etapai – Gintarė Scheidt
22:00-24:30. Gimnastika, finalas – Robertas Tvorogalas
19:00-23:30. Buriavimas, vyrų RS:X klasė, atsarginė diena – Juozas Bernotas 04:00. Plaukimas, finalas – Giedrius Titenis 200 m krūtine
04:22. Plaukimas, pusfinalis – Danas Rapšys 200 m nugara
04:38. Plaukimas, apdovanojimai – Giedrius Titenis 200 m krūtine
04:57. Plaukimas, finalas – Simonas Bilis 100 m laisvuoju st.
06:02. Plaukimas, apdovanojimai – Simonas Bilis 100 m laisvuoju st.
Rugpjūčio 11 d.
14:40 arba 16:20. Irklavimas, finalas B arba A – Donata Vištartaitė ir Milda Valčiukaitė
14:50 arba 16:40. Irklavimas, finalas B arba A – Saulius Ritteris ir Mindaugas Griškonis 15:10. Irklavimas, pusfinalis – Armandas Kelmelis
15:30. Irklavimas, pusfinalis – Lina Šaltytė
17:45-18:30. Boksas, kvalifikacija 1/32 – Evaldas Petrauskas
18:30-19:30. Boksas, kvalifikacija 1/16 – Eimantas Stanionis
19:00. Plaukimas, kvalifikacija – Simonas Bilis 50 m laisvuoju st.
19:00-23:30. Buriavimas, moterų „Laser Radial“, atsarginė diena – Gintarė Scheidt 19:05-21:30. Buriavimas, vyrų RS:X klasė, 7-9 etapai – Juozas Bernotas
24:30-01:30. Boksas, kvalifikacija 1/16 – Eimantas Stanionis
04:00. Plaukimas, pusfinalis – Simonas Bilis 50 m laisvuoju st.
04:22. Plaukimas, finalas – Danas Rapšys 200 m nugara
04:30. Krepšinis, grupės varžybos – Lietuva – Argentina
05:06. Plaukimas, apdovanojimai – Danas Rapšys 200 m nugara
Rugpjūčio 12 d.
15:30-16:22. Disko metimas, kvalifikacija A – Andrius Gudžius
16:00-19:00. Dziudo, kvalifikacija, ketvirtfinaliai – Santa Pakenytė
16:30-19:00. Šaudymas, apvali aikštelė, 1 dienos kvalifikacija – Ronaldas Račinskas 16:55-17:47. Disko metimas, kvalifikacija B – Andrius Gudžius
19:05-21:20. Buriavimas, moterų „Laser Radial“, 7-8 etapai – Gintarė Scheidt
19:15-21:40. Buriavimas, vyrų RS:X klasė, 10-12 etapai – Juozas Bernotas
20:30. 20 km sportinis ėjimas – Marius Žiūkas, Marius Šavelskis
21:06. Plaukimas, kvalifikacija – kombinuota estafetė 4 po 100 m
21:30-22:40. Dziudo, paguodos kovos, pusfinaliai – Santa Pakenytė
22:40. Dziudo, dėl bronzos – Santa Pakenytė
23:20. Dziudo, finalas – Santa Pakenytė
04:41. Plaukimas, finalas – Simonas Bilis 50 m laisvuoju st.
05:19. Plaukimas, apdovanojimai – Simonas Bilis 50 m laisvuoju st.
Rugpjūčio 13 d.
15:30 arba 16:00. Irklavimas, finalas B arba A – Armandas Kelmelis
15:40 arba 16:20 Irklavimas, finalas B arba A – Lina Šaltytė
15:30-18:30. Šaudymas, apvali aikštelė, 2 dienos kvalifikacija – Ronaldas Račinskas
16:00. Trekas, keirino pirmasis etapas – Simona Krupeckaitė
16:44. Trekas, keirino pirmojo etapo paguodos važiavimas – Simona Krupeckaitė
16:55. Disko metimas, finalas – Andrius Gudžius
18:15-18:45. Boksas, ketvirtfinalis – Eimantas Stanionis
19:00-23:30. Buriavimas, vyrų RS:X klasė, atsarginė diena – Juozas Bernotas
19:15-21:30. Buriavimas, moterų „Laser Radial“, 9-10 etapai – Gintarė Scheidt
21:00. Šaudymas, apvali aikštelė, finalas – Ronaldas Račinskas
22:22. Trekas, keirino antrasis etapas – Simona Krupeckaitė
23:27. Trekas, keirinas dėl 7-12 vt. – Simona Krupeckaitė
23:33. Trekas, keirino finalas – Simona Krupeckaitė
24:07. Trekas, keirino apdovanojimai – Simona Krupeckaitė
24:15-24:45. Boksas, ketvirtfinalis – Eimantas Stanionis
01:00-02:40. Sunkioji atletika, A grupė – Aurimas Didžbalis
01:30. Krepšinis, grupės varžybos – Lietuva – Ispanija
02:50. Sunkioji atletika, apdovanojimai – Aurimas Didžbalis
04:59. Plaukimas, finalas – kombinuota estafetė 4 po 100 m
05:24. Plaukimas, apdovanojimai – kombinuota estafetė 4 po 100 m
Rugpjūčio 14 d.
15:30-18:30. Moterų maratonas – Diana Lobačevskė, Rasa Drazdauskaitė, Vaida Žūsinaitė 19:05-19:25. Buriavimas, vyrų RS:X klasė, dėl medalio – Juozas Bernotas
18:45-19:45. Boksas, kvalifikacija 1/16 – Evaldas Petrauskas
19:00-23:30. Buriavimas, moterų „Laser Radial“, atsarginė diena – Gintarė Scheidt
22:00. Trekas, sprinto kvalifikacija – Simona Krupeckaitė
22:30. Buriavimas, vyrų RS:X klasės apdovanojimai – Juozas Bernotas
23:12. Trekas, sprinto kvalifikacija 1/16 – Simona Krupeckaitė
24:45-01:45. Boksas, kvalifikacija 1/16 – Evaldas Petrauskas
24:51. Trekas, sprinto paguodos važiavimas – Simona Krupeckaitė

Rugpjūčio 15 d.
16:00. Trekas, sprinto aštuntfinalis – Simona Krupeckaitė
16:50. Trekas, sprinto aštuntfinalio paguodos važiavimas – Simona Krupeckaitė
18:30. Boksas, pusfinalis – Eimantas Stanionis
19:00-22:55. Buriavimas, vyrų RS:X klasė, atsarginė dieną – Juozas Bernotas
19:05-19:30. Buriavimas, moterų „Laser Radial“, dėl medalio – Gintarė Scheidt 2
2:26. Trekas, sprinto važiavimas dėl 9-12 vt. – Simona Krupeckaitė
22:30. Buriavimas, moterų „Laser Radial“, apdovanojimai – Gintarė Scheidt
02:30 arba 03:50. Disko metimas, kvalifikacija – Zinaida Sendriūtė
04:30. Krepšinis, grupės varžybos – Lietuva – Kroatija
Rugpjūčio 16 d.
16:00. Trekas, sprinto 1-asis ketvirtfinalis – Simona Krupeckaitė
16:00-19:00. Imtynės, kvalifikacija – Edgaras Venckaitis
16:41. Trekas, sprinto 2-asis ketvirtfinalis – Simona Krupeckaitė
17:19. Trekas, sprinto 3-asis ketvirtfinalis – Simona Krupeckaitė
17:20. Disko metimas, finalas – Zinaida Sendriūtė
18:00-18:30. Boksas, ketvirtfinalis – Evaldas Petrauskas
19:00-23:00. Buriavimas, moterų „Laser Radial“, atsarginė diena – Gintarė Scheidt
20:46. Trekas, važiavimas dėl 5-8 vt. – Simona Krupeckaitė* 22:00. Trekas, sprinto 1-asis pusfinalis – Simona Krupeckaitė
22:00-23:00. Imtynės, paguodos kovos – Edgaras Venckaitis
22:36. Trekas, sprinto 2-asis pusfinalis – Simona Krupeckaitė
22:58. Trekas, sprinto 3-asis pusfinalis – Simona Krupeckaitė
23:00. Imtynės, dėl bronzos – Edgaras Venckaitis
23:30. Imtynės, finalas – Edgaras Venckaitis
23:44. Trekas, sprinto 1-asis finalas – Simona Krupeckaitė
24:00-24:30. Boksas, ketvirtfinalis – Evaldas Petrauskas
24:04. Trekas, sprinto 2-asis finalas – Simona Krupeckaitė
24:26. Trekas, sprinto 3-asis finalas – Simona Krupeckaitė
24:40. Trekas, sprinto apdovanojimai – Simona Krupeckaitė
Rugpjūčio 17 d.
15:00-15:16. Baidarės, kvalifikacija – Ričardas Nekrošius ir Andrejus Olijnikas K2 1000 m 15:16-15:37. Kanojos, kvalifikacija – Henrikas Žustautas C1 200 m
15:37-15:51. Baidarės, kvalifikacija – Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas K2 200 m 16:12. Baidarės, pusfinalis – Ričardas Nekrošius ir Andrejus Olijnikas K2 1000 m 16:20-16:34. Kanojos, pusfinalis – Henrikas Žustautas C1 200 m
16:34-16:48. Baidarės, pusfinalis – Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas K2 200 m 16:55. 800 m bėgimas, kvalifikacija – Eglė Balčiūnaitė
17:00, 20:30, 24:45 arba 04:15. Krepšinis, ketvirtfinalis
22:30. Boksas, finalas – Eimantas Stanionis
Rugpjūčio 18 d.
15:00. Baidarės, finalas – Ričardas Nekrošius ir Andrejus Olijnikas K2 1000 m
15:08 arba 15:15. Kanojos, finalas B arba A – Henrikas Žustautas C1 200 m
15:32 arba 15:39. Baidarės, finalas – Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas K2 200 m 16:00-18:00. Šuoliai į aukštį, kvalifikacija – Airinė Palšytė
16:00-19:00. Penkiakovė, fechtavimas – Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė, Ieva Serapinaitė
20:30-23:30. Penkiakovė, fechtavimas – Justinas Kinderis
03:15. 800 m bėgimas, pusfinalis – Eglė Balčiūnaitė
Rugpjūčio 19 d.
14:00-18:20. 50 km sportinis ėjimas – Tadas Šuškevičius
15:00. Baidarės, kvalifikacija – Ignas Navakauskas K1 200 m
16:07. Baidarės, pusfinalis – Ignas Navakauskas K1 200 m*
18:00-18:33. Penkiakovė, plaukimas – Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė, Ieva Serapinaitė
20:00-20:50. Penkiakovė, fechtavimas – Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė, Ieva Serapinaitė
20:30-21:00. Boksas, pusfinalis – Evaldas Petrauskas
20:30-21:15. 20 km sportinis ėjimas – Brigita Virbalytė-Dimšienė, Neringa Aidietytė, Živilė Vaiciukevičiūtė
21:30 arba 01:00. Krepšinis, pusfinalis
21:30-22:40. Penkiakovė, jojimas – Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė, Ieva Serapinaitė 24:00-24:20. Penkiakovė, kombinuota bėgimo ir šaudymo rungtis – Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė, Ieva Serapinaitė
02:30. 20 km sportinis ėjimas, apdovanojimai

Rugpjūčio 20 d.
15:00 arba 15:07. Baidarės, B arba A finalas – Ignas Navakauskas
18:00-18:33. Penkiakovė, plaukimas – Justinas Kinderis
20:00-20:50. Penkiakovė, fechtavimas – Justinas Kinderis
21:30-22:40. Penkiakovė, jojimas – Justinas Kinderis
24:00-24:20. Penkiakovė, kombinuota bėgimo ir šaudymo rungtis – Justinas Kinderis 02:30. Šuoliai į aukštį, finalas – Airinė Palšytė
03:15. 800 m. bėgimo finalas – Eglė Balčiūnaitė
Rugpjūčio 21 d.
15:30-18:15. Maratonas – Remigijus Kančys, Vaidas Dopolskas
17:30. Krepšinis, dėl bronzos
21:00. Boksas, finalas – Evaldas Petrauskas
21:45. Krepšinis, finalas
02:00 OLIMPINIŲ ŽAIDYNIŲ UŽDARYMO CEREMONIJA